Czyszczenie wysokociśnieniowe - elewacji, obiektów

CZYSZCZENIE DACHÓW - kliknij tutaj

Chcesz zadbać o estetykę i stan swojego dachu i elewacji? Poszukujesz firmy która wykona czyszczenie na wysokości, w trudno dostępnych miejscach. Wykona czyszczenia silosu, zbiornika lub hali. Jeśli tak to dobrze trafiłeś. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! 

Zabrudzenia wpływają niekorzystnie na wygląd budynku. Mchy i porosty na dachu skracają żywotność dachówek. Wykonujemy okresowe czyszczenie dachów w Poznaniu oraz jednorazowe mycie dachów. Przeprowadzamy także konserwacje dachów preparatami najwyższej jakości.

Odpowiednio dobrane parametry: ciśnienie i wydatek wody gwarantuje usunięcie najtrudniejszych zabrudzeń. Stosując profesjonalny sprzęt do czyszczenia wysokociśnieniowego i odpowiednio dobrane preparaty usuwamy zabrudzenia biologiczne – algi, glony oraz osady przemysłowe.

Wykonujemy renowacje powierzchni takich jak cegła, dachówka, piaskowiec. Czyścimy: elewacje, dachy, zbiorniki. Odnawiamy również kominy ceglane.

Nasz kadrę pracowniczą tworzą odpowiednio wyszkoleni specjaliści do prac na wysokości. Dbamy o bezpieczeństwo, dlatego używamy sprawdzonych zabezpieczeń i urządzeń. Umiejętności techników dostępu linowego pozwalają nam wykonać prace niemal w każdym miejscu. Czyścimy elewacje budynków, wieżowców. Myjemy dachy o różnych kształtach i kątach nachylenia. Wykonujemy prace w obiektach przemysłowych, halach zbiornikach i innych miejscach trudno dostępnych.

Proponujemy skrupulatnie wykonaną usługę w korzystnej cenie. Z pomocą firmy Eventus wyczyszczą Państwo powierzchnie w trudno dostępnych miejscach oraz na każdej wysokości. Gwarantujemy zadowolenie z efektów naszej pracy.

 

Czyszczenie i malowanie dachów

www.dachy.eventus-poznan.pl 

Czyszczenie i malowanie dachów - pod tym adresem znajdziecie Państwo więcej informacji na temat usługi konserwacji i malowania dachów spadowych. Specjalizujemy się w czyszczeniu, impregnacji i malowaniu dachów budynków: mieszkalnych, budynków użyteczności publicznej, hoteli, domów, kościołów itp.