O nas

     Istniejemy od 2009 r. Jesteśmy firmą alpinistyczną świadczącą usługi wymagające zastosowania techniki dostępu linowego. Wykonujemy prace montażowe, remontowo-budowlane, a także czyszczenia i mycia w miejscach trudno dostępnych. W 2014 roku wprowadziliśmy do naszej oferty usługę czyszczenia wysokociśnieniowego.

     Od chwili powstania stale się rozwijamy. Swoją działalność rozpoczynaliśmy jako firma obsługująca nośniki reklamowe typu billboard. Byliśmy podwykonawcą AMS S.A.. Z czasem powiększyliśmy grono naszych klientów i zajęliśmy się również kompleksowymi montażami reklam wielkoformatowych – od wykonania konstrukcji po montaż.

     Zdobyte przy tym doświadczenie i park narzędziowy pozwoliły nam poszerzyć zakres świadczonych usług montażowych.

     Obecnie współpracując z firmami budowlanymi, zarządcami nieruchomości i zakładami przemysłowymi realizujemy prace remontowo-budowlane i montażowe(w tym elektryczne)

      Podejmujemy się prac budowlanych w zakresie: napraw elewacji(wyprawki murarskie, tynkarskie, ocieplanie), napraw gzymsów, malowania elewacji, konstrukcji, malowanie dachów, malowania oznaczeń administracyjnych i innych.

      Na nasze doświadczenie przy pracach montażowych składa się szeroki zakres zrealizowanych zleceń. Są wśród nich min. takie jak montaże na elewacjach zabezpieczeń przed odpadającymi tynkami, prace na konstrukcjach kratowych np. wymiany uchwytów instalacji wentylacyjnej, montaże wyciągarek, montaż masztu na wieży, prace w szybach windowych(montaż obrubek blacharskich) czy montaże/demontaże oświetlenia i wiele innych.

      Malowanie dachów, renowacja pokryć dachowych – jest to nasza sztandarowa usługa. Możemy poszczycić się odnowieniem ponad 1 500 m2 dachów(w tym dachówek jak i blachy). (Tutaj mogą Państwo dowiedzieć się więcej na ten temat.)

     Ponadto klientami są także firmy i agencje reklamowe,dla których wykonujemy kompleksowe montaże reklam.

     Dostęp linowy to technika niezwykle uniwersalna. Znajduje zastosowanie nie tylko w sytuacjach kiedy niemożliwe jest zastosowanie rusztowania czy podnośnika. Przede wszystkim obniża koszty inwestora związane z realizacją przedsięwzięcia.

    Od początku byliśmy świadomi możliwości szerokiego wykorzystania stosowanej przez nas techniki dostępu linowego i dużego zapotrzebowania na prace w wielu branżach. Dlatego jeżeli planujecie Państwo realizację prac wysokościowych lub prac w miejscach trudno dostępnych zapraszamy Państwa do kontaktu i współpracy.

 

     Mycie ciśnieniowe przy wykorzystaniu techniki dostępu linowego jest usługą, którą obecnie wprowadzamy. Czyścimy metodą hydrodynamiczną elewacje, dachy, zbiorniki, obiekty przemysłowe. Nasze urządzenia pozwalają nam czyścić strumieniem wody o  ciśnieniu rzędu 180 bar i o wydatku wody do 840 l/h oraz temperaturze do 900oC. Zastosowanie środków chemicznych i wody pod wysokim ciśnieniem pozwala nam usuwać  zabrudzenia organiczne takie jak algi i glony. Zabrudzenia przemysłowe: osady, tłuszcze, usuwamy wykorzystując  strumień gorącej wody. Obecnie stawiamy sobie za cel rozwój w zakresie czyszczenia wysokociśnieniowego, budowanie kompetencji i dalszą rozbudowę parku maszynowego.

 Zapraszamy do współpracy.

 Emil Ślęzak - właściciel