Prace remontowo-budowlane

Realizacja prac remontowych i budowlanych przez naszych alpinistów to gwarancja szybkiej i bezpiecznej realizacji robót przy minimalizacji kosztów (w związku z rezygnacją z rusztowań, podnośników itp.).

13 odtwarzanie warstwy ocieplenia przycite

Prace budowlane stanowią główny przedmiot naszej działalności. Stosując techniki dostępu linowego prowadzimy prace zarówno na elewacjach jak i na trudnodostępnych połaciach dachowych. Techniki alpinistyczne pozwalają nam w bezpieczny a zarazem szybki sposób dotrzeć do miejsca robót.

Realizujemy nie tylko prace interwencyjne (usuwanie luźnych tynków, zabezpieczanie uszkodzonych gzymsów) i naprawy (wyprawki tynkarskie, murarskie). Posiadamy również doświadczenie w wykonywaniu fasad w systemie lekko mokrym (ETICS).

Wykonujemy renowacje elewacji.

Na trudno dostępnych połaciach dachowych wykonujemy prace blacharskie oraz naprawy dekarskie.

Techika dostępu linowego pozwala na szybkie i bezpieczne dotarcie do miejsca realizacji prac. Jest przy tym mniej uciążliwa niż stosowanie rusztowań czy podnośników. Niejednokrotnie jest jedynym możliwym do zstosowania rozwiązaniem i to ze względów technicznych jak i ekonomicznych.

 

Wykonujemy: